تماس با سنگ کارینو

سنگ کف پله


خرید سنگ پله نیاز به دقت و آشنایی با خصوصیت های سنگ های مختلف دارد و به همین علت لازم است اطلاعاتی در مورد آن داشته باشید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید . هر سنگ خصوصیات خاص خود را دارد که در زیر به آن میپردازیم .

پله سنگ گرانیت :

اگر به دنبال سنگ پله ای یکدست ، منظم و با مقاومت بسیار بالا و ماندگار میخواهید ، انتخاب پله گرانیت یکی از بهترین انتخاب های شماست .

پله سنگ مرمریت :

سنگ های مرمریت از لحاظ رنگی تنوع بسیار بالایی دارند و تقریبا شما میتوانید هر رنگی از دستگاه پله را انتخاب کنید ، همچنین سنگ های مرمریت دارای ساب و درخشندگی بسیار خوبی هستند و مقاومت بالایی نیز دارند و شایع ترین سنگ جهت استفاده در دستگاه پله میباشند .

پله سنگ چینی :

سنگ چینی که عمدتا دارای پس زمینه ی سفید رنگ هست ، سنگی بسیار لوکس و شیک برای دستگاه پله میباشد که دارای جذب آب بسیار پایینی میباشد که این یک امتیاز مثبت برای این سنگ محسوب می شود.

پله سنگ تراورتن :

معمولا کمتر کسی سنگ تراورتن را در دستگاه پله ی خود ، کار میکند زیرا سنگ تراورتن دارای تخلخل بالایی میباشد و همچنین جذب آب نسبتا بالایی دارد و به همین دلیل انتخاب خیلی خوبی برای سنگ پله نمی باشد .

سنگ پله مرمر :

سنگ های مرمر دارای قیمت های بسیار بالایی است برای همین کمتر کسی این سنگ گران را انتخاب میکند ، پله این سنگ معمولا در پله های خانه های لوکس و شیک کار میشود و از آنجایی که این سنگ قابلیت گذر نور دارد معمولا زیر آن نور کار میشود و جلوه ی بسیار زیبایی به خود میگیرد .

جهت انتخاب سنگ پله باید به مواردی همچون استحکام سنگ , میزان تراکم سنگ , میزان جذب آب و میزان مقاومت فرسایشی سنگ ها دقت نمود . این ها مقادیری هستند که هر شخصی از آنها اطلاع ندارد و انتخاب سنگ پله را دشوار میکند . جهت این امر مشاوران ما با بررسی دقیق تمامی این موارد , کادری در زیر برای شما آماده کرده اند و سنگ هایی که صلاحیت لازمه را برای سنگ پله دارا بودند را به شما معرفی نموده اند .

چرا خرید از سنگ کارینو؟

سنگ کارینو متشکل از گروه های تولید سنگ ساختمانی،مشاوره،بازرگانی،طراحی و اجرا با هدف هم افزایی برای خدمت بهتر به مشتریان سعی نموده با ارائه لیست قیمت سنگ های ساختمانی به روز شده و تشکیل کارگروه های مختلف، بهترین خدمات از جمله مشاوره خرید سنگ،مشاوره طراحی نما و داخلی را به مشتریان خود ارائه می نماید.

ارتباط با سنگ کارینو


  © Copyright 2012 - All rights reserved by karinostone.com