تماس با سنگ کارینو

سنگ کف پارکینگ


ویژگی های سنگ کف پارکینگ

سنگ کف پارکینگ از آنجایی که در برابر فشار و عبور و مرور قرار میگیرد نیاز به انتخاب درستی دارد و باید با توجه به مواردی همچون استحکام سنگ ، سلامت سنگ ، جذب آب سنگ و رنگ مناسب سنگ ، انتخابی هوشمندانه داشت .
سنگ کف  باید استحکام بالایی داشته باشد و بتواند فشار های وارد بر خود را به خوبی تحمل کند ؛ همچنین سنگ کف باید دارای سلامت بالا ، جذب آب پایین و رنگی ترجیحا کرم داشته باشد که البته سنگ های مشکی و تیره نیز برای استفاده در سنگ کف پارکینگ مناسب می باشند .

بهترین ابعاد برای سنگ کف پارکینگ

باید این را نیز در نظر گرفت که ابعاد سنگ هایی که جهت کف پارکینگ استفاده می شود نباید بیش از حد مجاز باشد ، در غیر این صورت ، استحکام سنگ در برابر فشار کاهش می یابد و امکان ترک خوردن سنگ زیاد میشود . حداکثر ابعاد سنگ برای استفاده در کف پارکینگ 60*60 میباشد که البته برای انتخاب این سایز باید به نوع و جنس سنگ نیز دقت داشته باشید ؛ برای مثال شما میتوانید از گرانیت ها با این سایز در کف پارکینگ خود استفاده کنید ولی اگر شما سنگ هایی از جنسیت چینی استفاده کنید ممکن است سنگ به مرور زمان دچار شکستگی شود .

نکته ی مهم برای سنگ پارکینگ

حتی اگر شما از بهترین نوع و جنس سنگ استفاده کنید ، اگر کف سازی پارکینگ شما مناسب نباشد سنگ دچار شکستگی خواهد شد پس حتما نیاز است که از سنگ کاری ماهر جهت کف سازی دقیق کف ساختمان خود استفاده کنید .

ضخامت مناسب سنگ کف پارکینگ

سنگ های کف اغلب دارای ضخامت 2 سانتی متری هستند ولی برای استفاده در کف پارکینگ پیشنهاد میشود از سنگ های ضخامت 3 استفاده شود تا سنگ شما در سالیان دراز سلامت خود را حفظ کند .

معرفی بهترین سنگ کف پارکینگ

قطعا بهترین انتخاب سنگ برای کف پارکینگ ، سنگ های گرانیت است زیرا سنگ های گرانیت تمامی ویژگی های مناسب سنگ کف را دارند و شما می توانید با خیال راحت از انواع گرانیت ها مانند ، گرانیت نهبندان ، گرانیت نطنز ، گرانیت زاهدان ، گرانیت خرمدره و ... استفاده کنید .
اولویت بعدی برای انتخاب سنگ کف پارکینگ سنگ های مرمریت هستند که اکثر آنها مانند سنگ مرمریت رویال ، مرمریت آباده ، مرمریت خوبسنگان ، مرمریت گلدن دراگون ، مرمریت تری دی گری ، مرمریت مشکی دهبید و ... دارای ویژگی های مناسب سنگ پارکینگ هستند ؛ از برتری های سنگ مرمریت نسبت به گرانیت ها میتوان به تنوع رنگی بسیار بالای آن و انتخاب های گسترده تر اشاره نمود .
اکثر سنگ های چینی نیز دارای استقامت بالایی هستند و جذب آبی نزدیک به صفر دارند ، از همین جهت از آنها نیز میتوان در کف پارکینگ استفاده نمود .
سنگ های تراورتن ، ترامیت ، لایم استون بدلیل جذب آب نسبتا بالایی که دارند ، مناسب برای استفاده در کف پارکینگ نمی باشند و از دیگر معایب آنها برای استفاده در سنگ کف پارکینگ میتوان به استحکام نسبتا پایین آنها در برابر فشار اشاره نمود .
برای جمع بندی نیاز به ذکر است که تمامی سنگ ها استثناهایی دارند و ممکن است نوعی گرانیت برای کف پارکینگ شما مناسب نباشد و یا نوعی از تراورتن ها برای کف پارکینگ پیشنهاد شود !
پس شما نیاز دارید حتما از مشاوره ی افراد خبره و کارشناس در زمینه ی سنگ شناسی استفاده کنید و بهترین سنگ را برای کف ساختمان خود انتخاب کنید ؛ مشاورین سنگ کارینو همواره آماده ی خدمت رسانی و مشاوره ی رایگان برای خرید سنگ شما هستند . برای ارتباط با ما کافیست با ما تماس بگیرید .

چرا خرید از سنگ کارینو؟

سنگ کارینو متشکل از گروه های تولید سنگ ساختمانی،مشاوره،بازرگانی،طراحی و اجرا با هدف هم افزایی برای خدمت بهتر به مشتریان سعی نموده با ارائه لیست قیمت سنگ های ساختمانی به روز شده و تشکیل کارگروه های مختلف، بهترین خدمات از جمله مشاوره خرید سنگ،مشاوره طراحی نما و داخلی را به مشتریان خود ارائه می نماید.

ارتباط با سنگ کارینو


  © Copyright 2012 - All rights reserved by karinostone.com