رضایت مندی مشتریان


جناب آقای اسدیان

جناب آقای اسدیان

با سلام
با تشکراز مدیریت و تمام پرسنل زحمت کش شرکت سنگ کارینو
آشنایی با شرکت کارینو افتخاری بود که نصیب اینجانب شد.
مدیریت عالی، صداقت، مشتری مداری ، خوش قولی، تنوع بالای سنگ های ساختمانی زبان زد بوده و در این مدتی که با شرکت کارینو همکاری داشته ام از اینکه بهترین سنگ ها را با قیمت مناسب تهیه نموده ام خرسندم.


احمد قربانی

احمد قربانی

با سلام
اینجانب از سال 1390 با شرکت کارینو و تیم حرفه ایش آشنا شدم.
در این مدت سرپرست کارگاه دو پروژه ساختمانی در خیابان زاگرس تهران (ساختمان اداری هفت طبقه) و لواسان (پروژه ویلای مسکونی) بودم جهت تامین سنگ برای پروژه خیابان زاگرس سه نو ع سنگ و برای پروژه لواسان دو نوع سنگ خریداری کردیم.
در مورد شرکت کارینو باید بگم نکته ای که برای بنده به عنوان سرپرست کارگاه مهم و بارز بوده مسولیت پذیری آن شرکت محترم در ارائه سنگ در زمان مقرر در قرارداد و همچنین مطابقت کیفیت سنگ با نمونه ها بوده.
بابت همکاری با سنگبری کارینوخوشحالم به امید همکاری در پروژه های آتی.....


جناب آقای عباسیان

جناب آقای عباسیان

با سلام و عرض خسته نباشيد خدمت مديريت فهيم و كاركنان ساعى شرکت سنگ كارينو بنده كمال تشكر را بابت حسن انجام تعهداتتان و سرعت عمل بالايتان در ارسال سنگ اينجانب را دارم.


جناب آقای حمید ناصری

جناب آقای حمید ناصری

با سلام ، اینجانب حمید ناصری از سال 1378 به جمع مشتریان شرکت سنگ کارینو وارد شدم. لازم به ذکر است در تمام مدت مذکور از خدمات ارائه شده توسط این شرکت چه از نظر کیفی و چه از نظر کمی ( قیمت کمتر با کیفیت مناسب) کمال رضایت را داشته و کماکان نیز دارم . به دلیل این رفتار مناسب و مشتری مداری این مجموعه اینجانب شمار زیادی از همکاران شاغل در صنعت ساختمان را به این شرکت معرفی نموده ام و کلیه دوستان از نحوه برخورد این مجموعه راضی بوده اند. امید است مجموعه سنگ کارینو ضمن حفظ روند گذشته در جهت ارتقاء خدمات بیشتر از پیش موفق باشند.


جناب آقای حیدری

جناب آقای حیدری

با آرزوی موفقیت آن دفتر محترم کارینو اینجانب رضایت خود را اعلام می دارم.


جناب آقای نادر بیابانکی

جناب آقای نادر بیابانکی

درود
در دنیای امروز موفقیت با حرفه ای ها می باشد. امیدوار هستم بتوانیم در کنار یکدیگر در زمینه صادرات به اروپا بیش از بیش همکاری نماییم.


جناب آقای طه حکمی

جناب آقای طه حکمی

جناب آقای مهندس کندری
احتراماً از همکاری و صداقت شما بی نهایت سپاسگذاریم امیدوارم در طول حرفه خود موفق باشید بدینوسیله رضایت خود را از همکاری با شما اعلام می دارم.


جناب آقای ابراهیم چراغی

جناب آقای ابراهیم چراغی

جناب آقای مهندس کندری
با سلام
احتراماً اینجانب ابراهیم چراغی بعنوان خریدار سنگ از این مجموعه رضایت خود را اعلام میدارم با آرزوی موفقیت روز افزون.


جناب آقای عطائی

جناب آقای عطائی

در مدت بيست سال فعاليت ساختماني، از جمله شرکتهايي که خريد آن برايم جالب ، مفيد و بار علمي داشت شرکت سنگ کارينو بود لذا خاطره خريد از محصولات سنگي شما براي پروژه‌هاي بعدي در ذهن اينجانب مهندس عطائي باقي مي‌ماند.


وحید عظیم زاده

وحید عظیم زاده

از نقاط مثبت سنگ کارینو این رو بگم که ، با توجه به ممنوعیت های تردد امسال در خصوص ویروس کرونا بنده نتوانستم سنگ ساختمانم را به صورت حضوری تهیه کنم.
خداراشکر از اینترنت این تیم خوب سنگی را پیدا کردم و به آسان ترین روش سنگم را خریدم .
بی نهایت از تیم کارینو متشکرم و از اعتماد به این سنگبری بسیار خرسندم.


جناب آقای حسن زالی

جناب آقای حسن زالی

جناب آقاي مهندس کندري
احتراماً از همکاري و صداقت شما بي نهايت سپاسگزاريم اميدوارم در طول حرفه خود موفق باشيد بدينوسيله رضايت خود را از همکاري با شما اعلام مي نمايم و باعث افتخار اينجانب مي باشد که يکي از مشتريان جنابعالي مي باشم.


جناب آقای غلامرضا عربیان

جناب آقای غلامرضا عربیان

با سلام
اينجانب غلامرضا عربيان مدت 10 سال است که از اين شرکت خريد مي‌نمايم و سنگ هاي متعددي را خريداري نمودم و از عملکرد اين شرکت نهايت رضايت را در تهيه و ارسال به موقع به کارگاه را دارم. با آرزوي موفقيت روزافزون براي اين شرکت و پرسنل محترم


آقای عباس شعبانی

آقای عباس شعبانی

با سلام ، احتراما اينجانب عباس شعبانی بعنوان خريدار مجموعه karino Stone، رضايت خويش را از کيفيت سنگ هاي ارائه شده توسط شرکت فوق الذکر اعلام مي‌دارم. با آرزوي  توفيق روز افزون براي مجموعه  شرکت karino Stone.


جناب آقای کامران صالحی

جناب آقای کامران صالحی

جناب آقای مهندس کندری
احتراماً ، از همکاری صمیمانه شما در تهیه سنگ نمای ساختمان نماد الهیه نهایت تشکر را دارم و از خداوند متعال توفیق روز افزون برای شما و همکاران محترمتان خواستارم.


جناب آقای ارکی

جناب آقای ارکی

بدينوسيله از زحمات و تلاش هاي مديريت و پرسنل شرکت از بابت تهيه و ارسال سنگ هاي پروژه ميناي سعادت آباد در زمان و کيفيت مناسب تقدير و تشکر بعمل مي آيد. با آرزوي موفقيت روز افزون براي مديريت و پرسنل شرکت فوق ،‌ اميد است در پروژه هاي آتي همکاري بيشتر و سازنده تري داشته باشيم.


جناب آقای حمید ساجدی

جناب آقای حمید ساجدی

با سلام
اينجانب حميد رضا ساجدي از زماني با اين شرکت شروع به همکاري نمودم ،‌ هم از شرايط خريد و خوش قولي در رابطه با ارسال محصولات و هم از نحوه برخورد اعضاي شرکت کمال رضايت را دارم و اميدوارم اين شرکت بتواند در راستاي اهداف خود همچنان با هدف مشتري مداري به موفقيت هاي روز افزون خود ادامه دهد.


جناب آقای شاهین همدانی

جناب آقای شاهین همدانی

جناب آقاي فرشيد کندري 
در پي خريد سنگ بسطام60 x60  ممتاز جهت کف واحدها و راه پله و لابي و همچنين خريد سنگ سنداستون جهت اجراي نما ،‌ رضايت کامل خود را از کيفيت و زمان بندي ارسال مجموعه هاي قرارداد اعلام مي دارم.
اميدوارم امکان ارائه همکاري با شما را در پروژه هاي آتي را داشته باشم.


جناب آقای بهزاد ذهبی

جناب آقای بهزاد ذهبی

هميشه بهتره حتي المقدور واسطه ها حذف شوند. و من فکر مي کنم که بهتره به اين شرکت سنگ کارینو اعتماد کنيم به چند دليل :
1. موجود بودن و دردسترس بودن تمامي سنگ هاي موجود در ايران
2 . قيمت هاي درج شده در سايت
3. ارسال به موقع بار
4. مديريت عالي و مشتري مدار
5 . قيمت نسبتا مناسب..


بهروز جهانبخش

بهروز جهانبخش

عرض سلام
بنده هم لازم دیدم از این همه مسئولیت پذیری سنگ کارینو تشکر کنم و اعلام کنم که بنده از خرید سنگ ساختمانی از سنگبری کارینو رضایت کامل را دارم.


مرتضی میرداماد

مرتضی میرداماد

عرض سلام
بنده در تاریخ 1400/03/01 حدود دویست متر سنگ نما برای ساختمان شخصیم سفارش دادم و از سنگی که برایم بارگیری و ارسال کردند بسیار راضی بودم .
تشکر میکنم از سنگبری کارینو و عوامل محترمچرا خرید از سنگ کارینو؟

سنگ کارینو متشکل از گروه های تولید سنگ ساختمانی،مشاوره،بازرگانی،طراحی و اجرا با هدف هم افزایی برای خدمت بهتر به مشتریان سعی نموده با ارائه لیست قیمت سنگ های ساختمانی به روز شده و تشکیل کارگروه های مختلف، بهترین خدمات از جمله مشاوره خرید سنگ،مشاوره طراحی نما و داخلی را به مشتریان خود ارائه می نماید.

ارتباط با سنگ کارینو


  © Copyright 2012 - All rights reserved by karinostone.com