سنگ کرم


سنگ کرم انواع مختلفی دارد که اغلب آنها جزو تراورتن ها و مرمریت ها میباشند . سنگ های کرم پرفروش ترین سنگ های بازار هستند که دلیل آن کاربرد بسیار فراوان آنها در صنعت ساختمان سازی و دلیل دیگر آن ، قیمت مناسب و مقرون به صرفه ی آنهاست . سنگ کرم به دلیل اینکه دارای رنگ خنثی می باشد ، با اکثر تم های رنگی ست می شود و ترکیب آنها در کف ساختمان ، نما ساختمان و دیوار ساختمان ، جلوه ی بسیار شیک و زیبایی به ساختمان میدهد .

ویژگی های سنگ کرم

تنوع بسیار بالا
رنگ خنثی که باعث همخوانی با همه ی رنگ ها میباشد
قیمت مناسب و مقرون به صرفه
کاربرد بالا در تمامی ساختمان

قیمت سنگ کرم

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم ، عمده ی سنگ های کرم چه در مرمریت ها و چه در تراورتن ها ، دارای قیمت مقرون به صرفه ای هستند ، البته شایان ذکر میباشد که بعضی از آنها قیمت های بالایی دارند که شما میتوانید جهت مشاهده ی دقیق قیمت ها ، به لیست پایین مراجعه کرده و از قیمت دقیق هر یک از آنها مطلع شوید .

چرا خرید از سنگ کارینو؟

سنگ کارینو متشکل از گروه های تولید سنگ ساختمانی،مشاوره،بازرگانی،طراحی و اجرا با هدف هم افزایی برای خدمت بهتر به مشتریان سعی نموده با ارائه لیست قیمت سنگ های ساختمانی به روز شده و تشکیل کارگروه های مختلف، بهترین خدمات از جمله مشاوره خرید سنگ،مشاوره طراحی نما و داخلی را به مشتریان خود ارائه می نماید.

ارتباط با سنگ کارینو


  © Copyright 2012 - All rights reserved by karinostone.com