سنگ مشکی


سنگ مشکی یکی از سنگ های لوکس ساختمانی می باشد که چند سالیست استفاده از آنها در قسمت های مختلف ساختمان ، افزایش شدیدی داشته است و با ترکیب آنها با سنگ های سفید نما و جلوه ای لوکس به ساختمان می دهند .

انواع سنگ مشکی در ساختمان

سنگ های مشکی عمدتا جزو دسته های مرمریت ، گرانیت و چینی ها میباشند که تنوع بسیار بالایی دارند  و هر کدام از آنها کاربرد خاص خود را در قسمت های مختلف ساختمان دارند . گرانیت های مشکی قابل استفاده در نمای ساختمان ، سنگ کف ساختمان و سنگ دیوار میباشند . مرمریت ها و چینی های مشکی عمدتا در فضای داخلی ، سنگ پله و سنگ کف کار میشوند .

قیمت سنگ مشکی

سنگ های مشکی بدلیل جنسیت عالی ، قیمت بالای کوپ آنها و مراحل تولید سخت تر نسبت به سنگ های دیگر دارای بازه قیمتی نسبتا بالایی میباشند که البته با توجه به ویژگی هایی که دارند ، قیمت آنها مقرون به صرفه می باشد .

ویژگی های سنگ مشکی

ایجاد نما و فضای لوکس
ساب آینه ای و صیقلی
تنوع بالا
قابل استفاده در محل های مختلف
استحکام بالا
جنسیت استخوانی

چرا خرید از سنگ کارینو؟

سنگ کارینو متشکل از گروه های تولید سنگ ساختمانی،مشاوره،بازرگانی،طراحی و اجرا با هدف هم افزایی برای خدمت بهتر به مشتریان سعی نموده با ارائه لیست قیمت سنگ های ساختمانی به روز شده و تشکیل کارگروه های مختلف، بهترین خدمات از جمله مشاوره خرید سنگ،مشاوره طراحی نما و داخلی را به مشتریان خود ارائه می نماید.

ارتباط با سنگ کارینو


  © Copyright 2012 - All rights reserved by karinostone.com