سنگ نمای ساختمان


سنگ نمای ساختمان همانند کت و شلواری شیک بر تن آن ساختمان است . برای انتخاب سنگ نما باید به مواردی مانند تخلخل سنگ , مقاومت سایشی سنگ , جذب آب سنگ , تراکم سنگ و ... دقت نمود .
سنگ هایی که تخلخل بسیار پایین و یا بسیار بالایی دارند برای سنگ نما مناسب نیستند , همچنین سنگ هایی با تراکم بسیار بالا و جذب آب بالا هم برای استفاده در نمای ساختمان مناسب نمیباشند . 
از آنجایی که تشخیص این موارد برای افراد غیر متخصص سخت و دشوار است , متخصصین ما بهترین و مناسب ترین سنگ های نمای ساختمان را در کادر زیر برای شما آورده اند تا شما بتوانید بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید .
همچنین شما میتوانید جهت اخذ اطلاعات بیشتر در مورد سنگ ها و مشاوره ی تخصصی در مورد نیازتان , با ما تماس بگیرید و با مشاورین خبره ی ما مشورت کنید وسپس انتخابی درست و ماندگار داشته باشید .

چرا خرید از سنگ کارینو؟

سنگ کارینو متشکل از گروه های تولید سنگ ساختمانی،مشاوره،بازرگانی،طراحی و اجرا با هدف هم افزایی برای خدمت بهتر به مشتریان سعی نموده با ارائه لیست قیمت سنگ های ساختمانی به روز شده و تشکیل کارگروه های مختلف، بهترین خدمات از جمله مشاوره خرید سنگ،مشاوره طراحی نما و داخلی را به مشتریان خود ارائه می نماید.

ارتباط با سنگ کارینو


  © Copyright 2012 - All rights reserved by karinostone.com