سنگ شکلاتی


سنگ شکلاتی یکی از تم رنگی های پر طرفدار بین سازندگان و معماران میباشد که از آن در نمای ساختمان ها استفاده میکنند و اغلب نیز سنگ های شکلاتی را بصورت ترکیبی با سنگ های سفید در نما کار میکنند .

کاربرد سنگ شکاتی در نما ساختمان

سنگ های شکلاتی در نما های مدرن کاربرد بسیار زیادی دارند و در اغلب نماهای مدرن بصورت ترکیبی با سنگ های سفید و کرم به چشم میخورند . یکی دیگر از عمده ترین استفاده های سنگ شکلاتی ، در نمای رومی ساختمان ها میباشد و از این سنگ بصورت یک پارچه و حجمی در نما های رومی استفاده میشود . این سنگ در نمای کلاسیک نیز کاربرد دارد و نمای زیبایی به ساختمان میبخشد .

قیمت سنگ شکلاتی

سنگ شکلاتی تنوع نسبتا بالایی دارد و اغلب سنگ های شکلاتی دارای قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای میباشند و به همین دلیل این سنگ یکی از سنگ های پر فروش و پر کاربرد در صنعت ساختمان سازی محسوب میشود .

انواع سنگ شکلاتی

جنسیت اغلب سنگ های شکلاتی تراورتن است همانند تراورتن شکلاتی کاشان ، تراورتن شکلاتی یزد ، تراورتن شکلاتی دره بخاری ، سنگ شکلاتی حاجی آباد ، سنگ شکلاتی دهشیر و ... که محبوب ترین آنها سنگ های شکلاتی کاشان و یزد می باشند .

چرا خرید از سنگ کارینو؟

سنگ کارینو متشکل از گروه های تولید سنگ ساختمانی،مشاوره،بازرگانی،طراحی و اجرا با هدف هم افزایی برای خدمت بهتر به مشتریان سعی نموده با ارائه لیست قیمت سنگ های ساختمانی به روز شده و تشکیل کارگروه های مختلف، بهترین خدمات از جمله مشاوره خرید سنگ،مشاوره طراحی نما و داخلی را به مشتریان خود ارائه می نماید.

ارتباط با سنگ کارینو


  © Copyright 2012 - All rights reserved by karinostone.com