سنگ قرمز


سنگ قرمز یکی از سنگ های نادر میباشد که تنوع اندکی دارد و جزو رنگ های خاص در سنگ ساختمانی می باشد . سنگ های قرمز از معادن مختلفی از استان های اصفهان ، یزد ، آذربایجان و خراسان رضوی استخراج میشود . سنگ قرمز نه تنها در ایران بلکه در کل کشور های دیگر جزو سنگ های کمیاب محسوب میشود و از ارزش بالایی برخوردار است .

قیمت سنگ قرمز

سنگ های قرمز بدلیل تعداد محدود و تنوع کمیابش عمدتا دارای قیمت بالایی میباشند که البته بسته به جنس و کیفیت سنگ متغیر میباشد .

انواع سنگ قرمز

در سنگ های گرانیت دو نمونه سنگ قرمز موجود داریم که یکی از آنها که بسیار پر طرفدار است ، سنگ قرمز یزد با تم رنگی قرمز گوجه ای و قرمز سماقی میباشد و دیگری سنگ گرانیت قرمز اصفهان می باشد .
در سنگ های تراورتن نیز تنها دو نوع تراورتن قرمز موجود است که معروف ترین آنها سنگ تراورتن قرمز آذرشهر میباشد و دیگری سنگ قرمز اصفهان است .
سنگ های مرمریت قرمز نیز از تعداد بسیار محدودی برخوردارند که شناخته شده ترین آنها مرمریت بجستان می باشد که از معادن خراسان رضوی استخراج میگردد .

ویژگی های سنگ قرمز در ساختمان

سنگ های قرمز بدلیل کمیاب بودنشان ، سنگی خاص در ساختمان محسوب می شوند و ترکیب آنها با سنگ های مشکی ، سفید و یا کرم جلوه ی زیبایی به ساختمان میبخشد . سنگ تراورتن قرمز آذر شهر و تراورتن قرمز اصفهان قابل استفاده در نما میباشند و مرمریت قرمز بجستان ، گرانیت قرمز یزد و گرانیت قرمز اصفهان مناسب برای استفاده در کف و دیواره های داخلی ساختمان می باشند .

چرا خرید از سنگ کارینو؟

سنگ کارینو متشکل از گروه های تولید سنگ ساختمانی،مشاوره،بازرگانی،طراحی و اجرا با هدف هم افزایی برای خدمت بهتر به مشتریان سعی نموده با ارائه لیست قیمت سنگ های ساختمانی به روز شده و تشکیل کارگروه های مختلف، بهترین خدمات از جمله مشاوره خرید سنگ،مشاوره طراحی نما و داخلی را به مشتریان خود ارائه می نماید.

ارتباط با سنگ کارینو


  © Copyright 2012 - All rights reserved by karinostone.com