سنگ تراورتن طرق


تراورتن طرق یکی از سنگ های رنگ روشن و با کیفیت موجود در بازار می باشد .این سنگ یک برند کاملا شناخته شده می باشد که کیفیت آن در طی چندین سالی که این سنگ فرآوری و مصرف می شود کاملا ثابت شده است . سنگ تراورتن طرق معمولا بصورت بی موج فراوری میشود و بر اساس رنگ زمینه و هاله هایش دسته بندی و سورت بندی می شود و هر چقدر زمینه سنگ روشن تر باشد ، سنگ از قیمت بالا تری برخوردار است . بازه رنگی این سنگ گستره ی محدودی دارد و دارای سورت های کرم روشن ، عسلی و شکلاتی می باشد .

معادن سنگ طرق در استان اصفهان و در توابع شهرستان نطنز واقع می باشند و معادن آن پس از استخراج قله های این سنگ ، آنها را به صورت عمده برای کارخانجات سنگ شهرک صنعتی محمود آباد ارسال کرده و واحد های تولیدی سنگ ، آن را بصورت تخصصی با بهترین کیفیت فرآوری میکنند .

کیفیت عالی و قیمت مناسب  سنگ طرق ، آن را به رغیبی سرسخت برای سنگ های برندی همچون تراورتن حاجی آباد و دره بخاری تبدیل کرده است .


ویژگی های تراورتن طرق برای سازندگان

اگر بخواهیم از خصوصیات این سنگ نام ببریم میتوان به رنگ روشن ، تراکم بالای سنگ ، تخلخل پایین و سلامت بالای ان اشاره نمود .

رنگ روشن

سنگ های رنگ روشن ، از قیمت بالا تری نسبت به سنگ های تیره تر برخوردارند و همچنین از محبوبیت بیشتری برخوردارند .

تراکم بالای سنگ

تراکم بالا در سنگ ها باعث میشود سنگ جنسیت استخوانی تر و محکم تری داشته باشد .

تخلخل پایین سنگ

هر چه سنگ ها از تخلخل پایین تری برخوردار باشند ، جذب آب پایین تری نیز دارند و در برابر عوامل فرسایشی مختلف ، مقاوم تر هستند . سنگ طرق دارای تخلخل و جذب آب پایین است و قابلیت استفاده در انواع آب و هوا را دارد .

سلامت بالای سنگ

سنگ تراورتن طرق یکی از سنگ های سالم نما میباشد که این ویژگی باعث شده این سنگ از طول پلاک های بلندی برخوردار باشد که برای سازندگان مزایایی از قبیل بند خور کم در نما و سهولت و تسریع کار کردن سنگ نما را دارد .

کاربرد سنگ تراورتن طرق

یکی از سبک های نما ساختمان که در ساختمان های زیادی مشاهده میکنیم ، سبک نما رومی میباشد که میتوان گفت این سنگ یکی از بهترین سنگ ها برای نما رومی ساختمان ها میباشد . سنگ طرق در نما های مدرن و کلاسیک نیز کاربرد های زیادی دارد و در آنها نیز استفاده میگردد . سنگ تراورتن طرق در تمامی استان های کشورمان قابل استفاده است و در تمامی تنوع آب هوایی اعم از مرطوب ، خشک ، سردسیر ، شرجی و ... قابل استفاده است .

ویژگی های تراورتن طرق

ساب پذیری عالی
سلامت بالا
تراکم بسیار بالا
تخلخل پایین
جذب آب پایین

محل مناسب استفاده از تراورتن طرق

استفاده در نمای بیرونی ساختمان
استفاده در دیواره های داخلی
استفاده در دیواره های پارکینگ
استفاده در دیواره های راه پله
کف فرش

چرا خرید از سنگ کارینو؟

سنگ کارینو متشکل از گروه های تولید سنگ ساختمانی،مشاوره،بازرگانی،طراحی و اجرا با هدف هم افزایی برای خدمت بهتر به مشتریان سعی نموده با ارائه لیست قیمت سنگ های ساختمانی به روز شده و تشکیل کارگروه های مختلف، بهترین خدمات از جمله مشاوره خرید سنگ،مشاوره طراحی نما و داخلی را به مشتریان خود ارائه می نماید.

ارتباط با سنگ کارینو


  © Copyright 2012 - All rights reserved by karinostone.com