سنگ مرمریت تری دی گری


سنگ مرمریت تری دی گری<<خاکستری 3 بعدی>>یکی از مرمریت های بسیار لوکس می باشد که اخیرا اکتشاف و در مجموعه کارینو به مرحله تولید رسیده است. همانطور که در تصویر سنگ مشخص است سنگ زمینه رنگ خاکستری تیره دارد وخطوط بسیار نازک سفید در آن دیده می شود.
این خطوط در سنگ ، طرحی  3 بعدی ایجاد می کند که نمای کار شده بسیار جذاب و چشم گیری را به وجود می آورد. مرمریت تری دی گری<<طرح اسکای>>یکی دیگر از درجات این سنگ است که در آن هاله های سفید رنگی مانند ابر در زمینه سنگ به چشم می خورد که تصویر سنگ را در اینجا به نمایش گذاشته ایم . نمای کار شده طرح اسکای این سنگ به دلیل وجود این هاله ها به مراتب تم روشن تری را نسبت به سورت دیگر خود به وجود می آورد.
از محاسن این سنگ می توان به تراکم بسیار بالا و درصد جذب آب کم این سنگ نسبت به بعضی مرمریت های دیگر اشاره کرد که این امر موجب شده که سنگ از قدو پای بلند و ساب پذیری بسیار خوبی برخوردار باشد.
مرمریت تری دی گری به صورت انحصاری در مجموعه کارینو در ابعاد 40 طولی_پله و فرشی تولید می شود.

چرا خرید از سنگ کارینو؟

سنگ کارینو متشکل از گروه های تولید سنگ ساختمانی،مشاوره،بازرگانی،طراحی و اجرا با هدف هم افزایی برای خدمت بهتر به مشتریان سعی نموده با ارائه لیست قیمت سنگ های ساختمانی به روز شده و تشکیل کارگروه های مختلف، بهترین خدمات از جمله مشاوره خرید سنگ،مشاوره طراحی نما و داخلی را به مشتریان خود ارائه می نماید.

ارتباط با سنگ کارینو


  © Copyright 2012 - All rights reserved by karinostone.com