فراوری انواع سنگ های ساختمانی با جدیدترین فناوری

فارسی English

به روز رسانی: چهارشنبه 1396/06/29
فرشید کندری

مدیر عامل

آزاده صادقی

مدیر داخلی

محمود لچی نانی

طراح

نسترن رجب زاده

بازرگانی

اخبار و مقالات

اخبار و مقالات

انواع سنگ ساختمانی، سنگ نما و سنگ تزئینی

فرآوری سنگ ساختمانی

Farshid Kondori
سنگ کارینو مفتخر است
با برترین های خود در عرصه های تولید و مشاوره سنگ های ساختمانی همراه با کیفیتی برتر دنیای جدیدی را به روی مبتکران صنعت ساخت و ساز باز نماید,تا شروعی باشد برای آفرینش شیوه ای نوین ،برای آنهایی که متفاوت می اندیشند.

سنگ کارینو متشکل از گروه تولید سنگ ساختمانی - مشاوره - طراحی و اجرا با هدف هم افزایی برای خدمت بهتر به مشتریان بر این مدعا است که یک فروشنده خوب باید یک مشاور خوب باشد و مشتریان علاوه بر رضایت از محصولات ، خاطره خوبی نیز داشته باشند.

سنگ ساختمانی از مهمترین متریال در صنعت ساخت و ساز می باشد و یکی از دغدغه های اصلی سازندگان محترم صنعت ساختمان همواره انتخاب نوع سنگ و طراحی و اجرای آن می باشد. سنگ کارینو در این کارگروهی سعی نموده است با تشکیل گروه های مختلف تولید مشاوره طراحی و نصب پاسخ مناسبی به نیاز مشتریان خود ارائه نماید.

- بخش تولید با در اختیار داشتن مجهزترین ماشین آلات سنگبری و استفاده از فن آوری UV به صورت تایل و اسلب در دو خط مجزا بهترین سنگ های ساختمانی اعم از مرمریت ، تراورتن ، سنداستون ، را تولید و عرضه می نماید.

- بخش مشاوره سنگ کارینو با دانش بالا در زمینه آنالیز فیزیکی و شیمیایی سنگ های ساختمانی و تخصص در شناخت رنگ و کاربرد انواع سنگ ها در سبک های مختلف معماری پیشنهاد متناسب با سلیقه و بودجه مشتریان ارائه خواهند نمود.

- بخش طراحی با توجه به سبک معماری و سلیقه مشتریان محترم و با دانش و تخصص خود در زمینه انتخاب متریال و بکارگیری رنگ و ایجاد هارمونی پیشنهادات خود را در زمینه طراحی نما طراحی داخلی و طراحی محوطه به صورت سه بعدی و نقشه های اجرایی فاز 2 ارائه می نماید.

- بخش اجرا سنگ ساختمانی کارینو شامل اکیپ های ماهر و با تجربه می باشند که توانایی اجرای پروژه های سنگی اعم از نماهای کلاسیک و نماهای مدرن و انواع ابزارهای کلاسیک مورد نیاز در نماهای رومی یا کلاسیک را دارا می باشند. و زیر نظر مهندسین طراح این شرکت مشغول به فعالیت می باشند.

- گروه های مختلف سنگ کارینو جهت اجرای نمای مدرن و کلاسیک ، کف لابی و سالن ، راه پله و پارکینگ ، سرویس به صورت تایل و اسلب زیر نظر مهندسین مجرب امکان اجرای تمام مراحل نصب سنگ ساختمان را فراهم کرده و مشاوره ، طراحی و تکمیل کننده تمام موارد اجرایی پروژه می باشد.

سنگ کارینو با پرونده ای درخشان همگام با بهترین های دنیا در صنعت سنگ های ساختمانی توانسته است تاکنون محصولات خود را به 23 کشور دنیا صادر نماید و دارای چندین نمایندگی فروش در کشورهای روسیه بلغارستان و قزاقستان می باشد. و همچنین با تلاش مستمر در جهت ارتقاء سطح تکنولوژی و با رعایت استانداردهای بین المللی موفق به اخذ گواهینامه های ISO 9001,2008 گردیده است.

شاخصه هایی از بهترین توانمندی ها, در تمامی ابعاد زندگی را, از خداوند منان برایتان آرزو مندیم.
سنگ کارینو شروعی برای خلاقیتی نو

ارادتمند شما خوبان
 فرشید کندری

محمد کربلایی زادههریک از قسمت های یک سازمان در جهت اثر بخشی و کارائی ، نیاز به ویژگیهایی در محیط فعالیت خود دارند. تعاملات و روابط حرفه ای کارکنان هر مجموعه ، به عنوان یکی از قسمت های مهم سازمان با سایر مدیران ، عامل مهمی در جهت نیل به اهداف داخلی و در مرحله بعد بهره مند شدن مجموعه از آن می باشد.

کارکنان داخلی و مدیران قسمت های مختلف سنگ کارینو باید به دقت از وظائف و کارکردها و منافع متقابل همدیگر آگاهی داشته باشند. محدوده فعالیتها روشها و وظایف کارکنان داخلی در یک سازمان و چگونگی گزارشگیری آنان باید به روشنی مشخص بوده و افراد و گروه های ذیصلاح دائماً عملکرد آنان را مورد ارزیابی قرار دهند. مدیران یک سازمان نیز باید از نتایج فعالیتهای کارکنان داخلی در جهت بهبود سازمان و اصلاح عملکردها استفاده کنند.

سنگ کارینو بر آن است با کادری مجرب و حرفه ای در راستای احقاق رضایت مشتریان بکوشد و هر روز را بهتر از دیروز گرداند.

امید است با اتکال به خداوند متعال بتوانیم خدمات خود را با نظر مشتریان برابر سازیم.

مدیر داخلی - سنگ کارینو
     محمد کربلایی زاده

محمود لچی نانی سنگ کارینو افتخار آن دارد که با کادر طراحی و اجرایی متخصص، شما را از نقطه آغاز یک فکر تا لبخند رضایت از پدید آمدن بنایی زیبا و با شکوه، همراهی کرده و با دیدی کارشناسانه پیشنهاد راهکارها و ارائه متریال های مناسب، هزینه های شمارا به حداقل برساند.

سنگ کارینو علاوه بر بخش طراحی و اجرا پروژه های سنگی، فضایی نمایشگاهی را به کلکسیونی از مرغوب ترین و شیکترین سنگ های ساختمانی داخلی و وارداتی اختصاص داده تا نگرانی و سردرگمی کارفرمایان محترم در انتخاب سنگ مورد نظر را به حداقل برساند.

واحد های تولیدی زیر مجموعه این شرکت با بهره گیری از کادری مجرب و ماشین آلات پیشرفته صنعتی قادر به تولید انواع سنگ های ساختمانی و ابزارهای سنگی برای اجرای پروژه های نمای کلاسیک و نماهای مدرن با کیفیت بالا و منطبق بر طراحی دلخواه بوده و از این نظر کلیه مراحل طراحی تولید و اجرا تحت یک مجموعه کامل و منسجم ارائه خواهد شد.

مدیر بخش طراحی
محمود لچی نانیوظیفه کارشناس فروش صرفاً افزایش میزان فروش یک بنگاه اقتصادی نیست بلکه ارائه مشاوره های تخصصی به مشتریان و تحلیل داده های بازار، توسعه برنامه آموزشی از وظایف کارشناسان فروش است.

ما کارشناسان فروش در سنگ کارینو بر این باوریم که یک کارشناس فروش می بایست با وجدان کاری و داشتن تخصص کافی با توجه به سلیقه ، نیاز و بودجه مورد نظر مشتری بهترین پیشنهاد را به مشتریان ارائه نماید و تسلط کامل به آنالیز سنگ ها کاربرد آنها را مشخص نماید و فروش پایان کار نیست بلکه آغاز یک معامله است و کارشناس فروش با توجه به ارتباط نزدیک به سایر مدیران بخشها سفارش مشتریان را پیگیری و تا ارسال و تحویل و رضایت مشتری را حاصل نماید و اخذ رضایت مندی از مشتری پایان کار ما می باشد .

 ساختمانی و ابزارهای سنگی برای اجرای پروژه های نمای کلاسیک و نماهای مدرن با کیفیت بالا و منطبق بر طراحی دلخواه بوده و از این نظر کلیه مراحل طراحی تولید و اجرا تحت یک مجموعه کامل و منسجم ارائه خواهد شد.

     بازرگانی - کارینو
 

 


  اخبار و مقالات سنگ ساختمانی


انواع برش سنگ در سنگبری ها ← انواع برش سنگ در سنگبری ها
تاریخ: سه شنبه 1396/06/28     مشاهده...
نمای زیبای ساختمان با تراورتن آذر شهر ← نمای زیبای ساختمان با تراورتن آذر شهر
تاریخ: یک شنبه 1396/06/26     مشاهده...
سنگ های ساختمانی ← سنگ های ساختمانی
تاریخ: شنبه 1396/06/25     مشاهده...
ویژگی های یک سنگ خوب چیست ؟ ← ویژگی های یک سنگ خوب چیست ؟
تاریخ: چهارشنبه 1396/06/22     مشاهده...
آپارتمان دانیال ← آپارتمان دانیال
تاریخ: سه شنبه 1396/06/21     مشاهده...
نحوه نصب سنگ مصنوعی ← نحوه نصب سنگ مصنوعی
تاریخ: دوشنبه 1396/06/20     مشاهده...
مرمریت آرک بسطام ← مرمریت آرک بسطام
تاریخ: یک شنبه 1396/06/19     مشاهده...
مراحل برش اسلب در سنگبری ها ← مراحل برش اسلب در سنگبری ها
تاریخ: یک شنبه 1396/06/19     مشاهده...
مرمریت Bianco  Giuli ← مرمریت Bianco Giuli
تاریخ: پنج شنبه 1396/06/16     مشاهده...
رزین سنگ ساختمانی ← رزین سنگ ساختمانی
تاریخ: یک شنبه 1395/10/12     مشاهده...

آرشیو مقالاتسنگ ساختمانی    سنگ ساختمانی    سنگ ساختمانی    سنگ ساختمانی    سنگ ساختمانی    سنگ ساختمانی    سنگ ساختمانی    سنگ ساختمانی    سنگ ساختمانی    سنگ ساختمانی    سنگ ساختمانی    سنگ ساختمانی    سنگ ساختمانی


تلگرام سنگ کارینو صد صنعت محصولات مرتبط با سنگ ساختمانی
اسکوپ سنگ ساختمانی

آمار بازدید

امروز: چهارشنبه 1396/06/29

بازدید این ماه:

70340 نفر

بازدید امسال:

525935 نفر

بازدید کل:

3538543 نفر

افراد آنلاین:

156 نفر

سنگ کارینو در شبکه های اجتماعی

گوگل پلاس  اینستاگرام  توییتر  فیسبوک  تبلیغات اینترنتی  Site Map  Telegram Chanel

logo-samandehi

© Copyright 2013 KarinoStone.com - All Rights Reserved by karinostone.com - Design by: karinostone.com

راهنمای خرید و فروش سنگ های ساختمانی